LedPerf.com: Oświetlenie LED do samochodów i motocykli

24 godz
Odpowiedź i
wysyłka


0zł
Od
410zł

Nr 1

Oficjalny lider
od 2007

550 000
pojazdów
wyposażonych100%
BEZPIECZNE
Opinie klientów 4.9/5
58476 Zebrane opinie

Puste

Jeszcze tylko 410.00zł zostało do darmowej wysyłki do: Polska

Zobacz koszyk

Belki LED Bar - Rampy - Światła robocze - Lampy punktowe

Belki LED Bar - Rampy - Światła robocze - Lampy punktowe

Największy na rynku wybór belki LED bar, ramp LED, dodatkowych świateł roboczych LED i lamp punktowych LED do twojego 4x4, Pick-Upa, motocykla, quada, SSV, ciężarówki...

Nasze światła punktowe i belki LED, bardzo wydajne i niezawodne, objęte są 5-letnią gwarancją. Poznaj również wszystkie nasze akcesoria do mocowania i łączenia, takie jak uchwyty do belki LED bar, reflektorów i lamp punktowych LED, a także wszystkie wiązki przewodów niezbędne do ramp i lamp punktowych LED.

Dowiedz się więcej

Wybierz poniżej odpowiednią zakładkę i pozwól się poprowadzić...

Wybierz kategorię:

Przejdź bezpośrednio do wszystkich produktów:

Odkryj szeroki i specjalistyczny świat dodatkowego oświetlenia LED, idealnego rozwiązania dla samochodów, 4x4, motocykli, quadów, ciężarówek, maszyn budowlanych lub rolniczych. W LedPerf, z 15-letnim doświadczeniem, jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować pełną gamę dodatkowych świateł LED, cenionych za ich czołowe osiągi, efektywność energetyczną i wyjątkową trwałość

Co to jest dodatkowe oświetlenie LED dla pojazdów?

Dodatkowe oświetlenie LED dla pojazdów odnosi się do każdego systemu oświetlenia dodatkowego zainstalowanego w pojeździe w celu poprawy widoczności i zwiększenia bezpieczeństwa kierowcy. Ten typ oświetlenia jest niezbędny do efektywnego poruszania się lub pracy w warunkach słabego oświetlenia lub podczas jazdy nocnej.

Dla jakich pojazdów są przeznaczone?

Dodatkowe światła LED są szczególnie korzystne dla:

  • - Pojazdów 4x4 i motocykli: Dla lepszej widoczności podczas nocnych przygód na drodze i poza nią.
  • - Ciężarówek : Idealne dla długich nocnych podróży, zapewniające jasne i dalekie widzenie.
  • - Maszyn rolniczych lub budowlanych: Niezbędne w intensywnej pracy, gdzie dobra widoczność jest kluczowa dla bezpieczeństwa i efektywności, aby dostarczyć pracę wysokiej jakości.

Rozszerzona gama i wszechstronność

Nasza oferta obejmuje wysokiej wydajności reflektory LED, światła robocze i dodatkowe oświetlenie 12v dla samochodów, motocykli i pojazdów użytkowych oraz 24v dla ciężarówek i maszyn budowlanych lub rolniczych. Możesz wybierać między "rzeczywistymi" mocami od 8W do ponad 200W.

Nasze belki LED są dostępne w wersjach prostych lub zakrzywionych, pojedynczych lub podwójnych rzędów LED, z lub bez świateł do jazdy dziennej, wykonane z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić długowieczność i niezawodność. Dostępne "rzeczywiste" moce wynoszą od 15W do ponad 300W.

Zaawansowana technologia i konstrukcja

Nasze produkty LED, dodatkowe reflektory długodystansowe, światła robocze, belki i rampy LED, są zaprojektowane tak, aby dostarczać potężne oświetlenie, dostosowane do różnych potrzeb i warunków, w tym intensywnej pracy. Eleganckie i funkcjonalne, są wyposażone w najnowszą technologię LED dla maksymalnej jasności i obudowę z aluminium odporną na warunki atmosferyczne oraz najtrudniejsze warunki.

Specyficzne rozwiązania dla pojazdów

Niezależnie od tego, czy chodzi o ciężarówkę, 4x4, motocykl, quad, samochód rajdowy, traktor, itp., nasze światła LED są dostosowane do wielu pojazdów. Oferujemy na przykład rozwiązania oświetleniowe dla ciężarówek, z dodatkowymi reflektorami długodystansowymi, i mocnymi belkami LED do zastosowań terenowych.

Design i elastyczność

Nasza gama obejmuje smukłe rampy / belki LED z pojedynczym rzędem, idealne dla pojazdów terenowych, a także belki LED ze światłami pozycyjnymi i funkcją oświetlenia dziennej do codziennego użytku. Oferujemy również zakrzywione rampy LED, oferujące rozszerzoną szerokość oświetlenia, i różne opcje wiązki światła (spot, flood, combo) do spełnienia specyficznych potrzeb.

Bezpieczeństwo i zgodność

Nasze produkty spełniają wysokie normy jakości i wydajności, gwarantując bezpieczne i niezawodne doświadczenia z jazdy. Belki LED dla ciężarówek i reflektory LED dla 4x4 i samochodów rajdowych są specjalnie zaprojektowane dla wymagających kierowców, szukających optymalnej widoczności podczas swoich podróży lub zawodów.

Akcesoria i instalacja

Dostarczamy również uchwyty montażowe dla belek LED i dodatkowych reflektorów, a także łatwe do zainstalowania wiązki kabli zasilających, wyposażone we wszystkie niezbędne komponenty. Te akcesoria są dostosowane do szerokiej gamy pojazdów, gwarantując łatwą, stabilną i trwałą instalację.

Zobowiązanie do jakości

W LedPerf zobowiązujemy się do dostarczania produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach, z gwarancją satysfakcji klienta. Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań oświetleniowych do użytku zawodowego czy osobistego, mamy produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

^