LedPerf.com: Oświetlenie LED do samochodów i motocykli

24 godz
Odpowiedź i
wysyłka


0zł
Od
410zł

Nr 1

Oficjalny lider
od 2007

550 000
pojazdów
wyposażonych100%
BEZPIECZNE
Opinie klientów 4.9/5
58476 Zebrane opinie

Puste

Jeszcze tylko 410.00zł zostało do darmowej wysyłki do: Polska

Zobacz koszyk

Belki LED Bar - Rampy LED

Belki LED Bar - Rampy LED

Ponad 40 belki LED i ramp LED do twojego 4x4, Pick-Upa, quada, SSV, ciężarówki, ciągnika... Wiele dostępnych rozmiarów od mini belki LED bar bar 99mm do rampy LED 1310mm.

Nasze belki LED bar, o bardzo mocnym, białym oświetleniu, z możliwością wyboru wiązki świetlnej dalekiego zasięgu (spot), szeroka wiązka zbliżeniowa (flood) lub Combo, mogą być proste lub wygięte. Nasze belki LED bar, objęte 5-letnią gwarancją, składają się z wysokiej jakości Chipy LED CREE lub EPISTAR, zapewniających moc do 300W i ponad 27000 lumenów.

Dowiedz się więcej

Wybierz poniżej odpowiednią belkę LED bar i pozwól się poprowadzić.

Efektywność i Wydajność Belki LED dla pojazdów 4x4, ciężarówek i maszyn

Belki LED, zwane również rampami LED, oferują efektywne i wydajne rozwiązanie oświetleniowe dla różnego rodzaju pojazdów 12V i 24V, takich jak 4x4, ciężarówki, pick-upy, quady, UTV, traktory, samochody rajdowe. Zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną jasność przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia energii, przewyższają tradycyjne systemy oświetleniowe, takie jak reflektory ksenonowe czy halogenowe, pod względem mocy świetlnej i żywotności.

Wytrzymałość i Trwałość Belki LED

Belki LED są zaprojektowane tak, aby łączyć wytrzymałość i wyjątkową trwałość, są wyposażone w mocowania ze stali nierdzewnej, obudowę z aluminium i ultraodporną soczewkę z poliwęglanu. Ta solidna konstrukcja sprawia, że są odporne na trudne warunki, wibracje, uderzenia, a także na ekstremalne temperatury, wahające się od -40 °C do 85 °C. Ponadto, są w 100% wodoodporne i mają wysoki poziom ochrony przed kurzem, co gwarantuje ich długowieczność i niezawodność. Wszystkie te cechy sprawiają, że belki LED są idealnym systemem oświetleniowym do użytku w najbardziej wymagających środowiskach i trudnym terenie.

Bezpieczeństwo

Oświetlenie dostarczane przez belki LED pozwala na dostrzeżenie każdego szczegółu drogi, takiego jak nierówności nawierzchni czy ukryte zakręty. Znacznie poprawiają one bezpieczeństwo kierowców, zapewniając lepszą widoczność w warunkach słabego oświetlenia lub podczas jazdy nocą. Konstrukcja belek LED umożliwia wszechstronne zastosowanie, idealnie dostosowane do jazdy po drogach lub w terenie.

Styl, Design i Adaptowalność Belki LED

Oprócz poprawy widoczności, belki LED dodają również pojazdom znaczący akcent estetyczny. W rzeczywistości, belki LED nie tylko poprawiają widoczność, ale także przekształcają wygląd zewnętrzny Twojego pojazdu, na przykład, belki LED ze światłami pozycyjnymi lub światłami do jazdy dziennej w kolorze białym lub pomarańczowym dodają wyrafinowany i elegancki akcent. Aby idealnie dopasować się do Twojego pojazdu, dostępna jest szeroka gama rozmiarów.
Czy wybierzesz ultra-kompaktowe i cienkie belki LED z pojedynczym rzędem diod LED, czy większe modele o długości od 50 cm do ponad 130 cm wyposażone w podwójny rząd chipów LED dla maksymalnej efektywności, istnieje wiele opcji dla idealnej i łatwej integracji z różnymi częściami Twojego pojazdu, takimi jak grill, tablica rejestracyjna, zderzaki czy dach.

Jak dobrze wybrać Belkę LED?

Przy wyborze belki LED, należy wziąć pod uwagę kilka kryteriów, aby zapewnić odpowiednie i efektywne oświetlenie:

  • - Przede wszystkim, weź pod uwagę konkretny model Twojego pojazdu, czy to 4x4, ciężarówka, quad, UTV, traktor, samochód rajdowy.
  • - Intensywność światła i kolor oświetlenia są również ważnymi czynnikami, które pozwalają na dostosowanie wyglądu i funkcjonalności Twojego oświetlenia.
  • - Inne aspekty techniczne, takie jak napięcie zasilania w voltach, moc w watach, zużycie i amperaż, mają kluczowe znaczenie dla wydajności i efektywności belki LED.
  • - Należy również wziąć pod uwagę technologię, rozmiar, kształt i dodatkowe wymiary belki.
  • - Rodzaj wiązki światła, szczególnie jeśli szukasz specyficznego typu oświetlenia długodystansowego (spot), szerokiego oświetlenia (flood), lub kombinacji obu (combo).
  • - Innowacje, takie jak zakrzywione belki LED, oferują również znaczące korzyści w porównaniu z tradycyjnymi modelami prostymi, w tym lepszy kąt otwarcia oświetlenia i bardziej harmonijne dopasowanie do kształtu Twojego samochodu, 4x4, ciężarówki czy innych.
  • - Na koniec, niektóre belki LED zawierają dodatkowe funkcje i mogą być używane jako światła mijania lub światła drogowe, dla większej wszechstronności.

Biorąc pod uwagę te elementy, możesz wybrać belkę LED, która nie tylko spełni Twoje potrzeby oświetleniowe, ale także doda Twojemu pojazdowi wyjątkowo nowoczesny styl.

Podsumowując, aktualne rampy LED dla pojazdów oferują kombinację wydajności, trwałości, bezpieczeństwa i personalizacji, co czyni je odpowiednimi dla szerokiego zakresu zastosowań i preferencji użytkowników.

^