LedPerf.com: Oświetlenie LED do samochodów i motocykli

24 godz
Odpowiedź i
wysyłka


0zł
Od
410zł

Nr 1

Oficjalny lider
od 2007

550 000
pojazdów
wyposażonych100%
BEZPIECZNE
Opinie klientów 4.9/5
58476 Zebrane opinie

Puste

Jeszcze tylko 410.00zł zostało do darmowej wysyłki do: Polska

Zobacz koszyk

Dodatkowe reflektory LED i światła robocze LED

Dodatkowe reflektory LED i światła robocze LED

Ponad 70 dodatkowych reflektorów LED, świateł punktowych LED i świateł roboczych LED do twojego 4X4, Pick-Upa, motocykla, quadów, SSV, ciężarówki, łodzi, ciągnika, ... Dostępne są różne kształty i rozmiary: Kwadratowe, owalne, prostokątne, okrągłe.

Wytwarzające wysokowydajne, białe oświetlenie, nasze dodatkowe reflektory LED mogą emitować wiązkę świetlną dalekiego zasięgu (spot) lub szerokie bliskiego zasięgu (flood).

Nasze dodatkowe reflektory LED, światła punktowe LED, objęte 5-letnią gwarancją, składają się z wysokiej jakości Chipy LED CREE lub EPISTAR, o mocy do 185W i ponad 12000 lumenów.

Dowiedz się więcej

Wybierz poniżej odpowiedni model i pozwól się poprowadzić.

Dodatkowe reflektory LED: prawdziwa ewolucja oświetlenia pojazdów

Pojawienie się dodatkowych reflektorów LED oznaczało rewolucję w dziedzinie oświetlenia pojazdów. Te reflektory, oferujące wyższą jasność i mniejsze zużycie energii, zmieniły sposób, w jaki kierowcy postrzegają i są postrzegani na drodze. Stworzone jako uzupełnienie standardowych reflektorów, dodatkowe reflektory LED występują w różnych typach, każdy z nich odpowiada na specyficzne potrzeby, od pracy zawodowej do jazdy po drogach lub terenach nieutwardzonych w trudnych warunkach pogodowych i/lub na nierównych terenach.

Światła robocze LED

Światła robocze LED są niezbędne w wymagających sektorach, takich jak budownictwo, rolnictwo i hodowla. Zapewniają intensywne oświetlenie, niezbędne do efektywnej i bezpiecznej pracy w słabo oświetlonych lub nocnych środowiskach. Ich wytrzymałość sprawia, że są odporne na surowe warunki, a technologia LED gwarantuje długą żywotność i niskie zużycie energii, co czyni je idealnymi do długotrwałej pracy. Światła robocze są również używane w aktywnościach na świeżym powietrzu, takich jak kemping, jazda pojazdami terenowymi czy polowanie. Jak zrozumieć, światła robocze LED są niezbędne dla różnych pojazdów i maszyn budowlanych, takich jak koparki i buldożery, maszyny rolnicze, takie jak traktory i kombajny, pojazdy terenowe, takie jak 4x4, quady i UTV, a także dla ciężarówek komercyjnych, łodzi, pojazdów ratunkowych...

Dodatkowe światła do jazdy LED

Dodatkowe światła do jazdy LED są uzupełnieniem świateł mijania lub drogowych, znacząco poprawiają widoczność na długich dystansach, szczególnie przydatne podczas nocnych podróży po słabo oświetlonych drogach. Te reflektory emitują intensywny i skoncentrowany wiązka światła, zwiększając bezpieczeństwo poprzez umożliwienie kierowcom łatwiejszego wykrywania przeszkód i potencjalnych zagrożeń, co z kolei poprawia reaktywność w razie potrzeby. Dodatkowe reflektory LED są idealnie dostosowane do różnych typów pojazdów, takich jak samochody osobowe, motocykle, ciężarówki, SUV-y i pojazdy terenowe, takie jak 4x4 i pick-upy.

Dodatkowe światła przeciwmgielne LED

Światła przeciwmgielne LED są zaprojektowane, aby zapewnić lepszą widoczność w trudnych warunkach pogodowych, takich jak mgła, deszcz, śnieg lub kurz. Ich specjalnie zaprojektowane światło przenika przez te trudne warunki, zmniejszając tym samym ryzyko wypadków poprzez zwiększenie widoczności drogi. Instalacja świateł przeciwmgielnych LED idealnie pasuje do różnych typów pojazdów, samochodów osobowych, motocykli, 4x4, SUV-ów i ciężarówek. Znacznie przyczyniają się do bezpieczeństwa na drogach.

Dodatkowe światła cofania LED

Dodatkowe światła cofania LED są ważnym dodatkiem do manewrowania pojazdami, zwłaszcza dużymi pojazdami lub tymi przewożącymi przyczepy. Te światła zapewniają zwiększoną widoczność z tyłu pojazdu, umożliwiając bezpieczniejsze manewry wstecz. Ich jasność i natychmiastowe włączenie ułatwiają wykrywanie przeszkód i osób, zmniejszając ryzyko wypadków podczas manewrów.

Wszechstronność i styl dodatkowych reflektorów LED: znacznie więcej niż zwykłe reflektory

Ważne jest podkreślenie różnorodności i możliwości personalizacji dodatkowych reflektorów LED. Dostępne w szerokim zakresie kształtów, rozmiarów i mocy świetlnych, te reflektory oferują wyjątkową zdolność dostosowania do specyficznych potrzeb każdego pojazdu i kierowcy. Użytkownicy mają również do wyboru różne konfiguracje wiązek świetlnych (szerokie, długodystansowe, kombinowane), co pozwala na optymalne wykorzystanie w zależności od warunków jazdy i potrzeb każdego.

Wiele modeli dodatkowych reflektorów LED wyróżnia się dodatkowymi opcjami, takimi jak kolorowe światła pozycyjne (białe, pomarańczowe, czerwone), które wzbogacają zarówno praktyczność, jak i design pojazdu. Te estetyczne dodatki zmieniają wygląd pojazdów, nadając im nowoczesny i wyrazisty wygląd. W rzeczywistości, integracja tych dodatkowych reflektorów LED nie ogranicza się tylko do zwiększenia widoczności lub bezpieczeństwa; staje się również wyrazem stylu i elegancji, pozwalającym właścicielom pojazdów na personalizację i upiększanie swoich maszyn według własnych gustów.

Dodatkowe reflektory LED są więc znacznie więcej niż tylko funkcjonalnymi ulepszeniami. Reprezentują one połączenie wydajności, bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i stylu. Przystosowane do szerokiej gamy zastosowań, od pracy zawodowej do codziennej jazdy w różnych warunkach, oferują poprawione i bezpieczne doświadczenie z jazdy, jednocześnie umożliwiając kierowcom wyrażanie swojej indywidualności poprzez wybór świateł. Dzięki tym postępom, dodatkowe reflektory LED stają się niezbędnym wyposażeniem w świecie motoryzacji i nowoczesnej jazdy.

^